Kosmetika Valašské Meziříčí - LUČNÍ 1337
tel: 739 696 306

EMAIL: kosmetika.fialka@gmail.comkosmetika.fialka@gmail.com

Typy ošetření

ARGAN

Linie Argan je omlazující elixír pro uvadající, unavenou, dehydratovanou a suchou pleť se ztrátou vitality od značky Alissa Beauté. Arganové tekuté zlato zjemňuje a tonizuje pleť, poskytuje nezbytné výživné látky do buněk, zjemňuje vrásky a stahuje póry. Arganová maska a krém poskytují pleti dlouhodobou ochranu. Doporučuje se také používat řadu v zimním období nebo při drsných klimatických podmínkách.

V této linii se zaměřujeme na: arganový olej (vyživuje, chrání), lecitin (hydratuje, regeneruje pleťové buňky) a hexapeptidy (uvolňují vrásky a zjemňují je).

 

Revitalizing DNA

Sada produktů Revitalizing DNA (Anti-aging) značky Alissa Beauté je unikáním ošetřením pro celkové omlazení pleti, dodává jí plnost a pevnost. Revitalizační sérum, krém a maska viditelně zjemňují kontury obličeje a snižují hloubku vrásek na čele, v oblasti pod očima, na krku a kolem úst. Je ideální pro ženy nad 40 let, které si touží zachovat krásnou a mladistvou pleť i navzdory probíhajícím hormonálním změnám, během nichž dochází k velké ztrátě pevnosti, pružnosti a objemu.

Revitalizing DNA se zaměřuje na: sojový fytoestrogen (stimuluje produkci kolagenu a kyseliny hyaluronové, prodlužuje život pleťových buněk a dodává plnost a pevnost), výtažek z rostliny Senna alata (chrání před UV zářením, omlazuje) a lipid fytosfingosin (podporuje přirozenou hydrataci a ochraňuje).

 

LIFT AGE

Linie Lift Age je neinvazivním liftingem pro vypnutí pleti od značky Alissa Beauté. Obzvlášť působí na oblast tváře, obličejový ovál a krk, které zpevní, pozvedne a vypne. Kontury obličeje a krku viditelně vylepší a mladistvě vyhladí. Liftingové sérum, maska, krém a vyplňující produkty pro oblast okolo očí a rtů stimulují buněčný metabolismus a zlepšují revitalizační proces uvnitř pleti. Produkty vyhlazují povrch pleti a vypínají vrásky. Lift Age pomáhá proti přirozeným známkám stárnutí, ale i proti těm, které jsou důsledkem stresu, kouření či nedostatku spánku. Doporučuje se pro všechny typy pleti, které se potýkají s poklesem kůže, dehydratací, hrubostí a tvorbou vrásek.

V této neinvazivní liftingové linii se zaměřujeme na: SYN-AKE (špičková anti-aging přísada vyvinutá jako alternativa botoxu), výtažek z droždí (stimuluje produkci koalgenu a elastinu, čímž posiluje zpevnění a liftingový efekt) a GAG (zamezuje degeneraci pleťové struktury a zvyšuje propustnost pleti pro přijímání aktivních přísad).

 

THALASSO

Linie Thalasso značky Alissa Beauté obsahuje vysokou koncentraci mořských solí, vitaminů a stopových prvků z mořských řas, která podporuje hlubokou detoxikaci a obnovu pleti. Hydratační masky a krémy zvláčňují pleť do hloubky, remineralizují pleťové tkáně a zmírňují hloubku vrásek. Produkty se sílou moře jsou určeny pro uvadající, unavenou pleť s prvními známkami stárnutí. Lehká textura uspokojí smíšenou a dehydrovanou pleť.

Thalasso se zaměřuje na: výtažky z mořských řas chlorella, gelidium a fucus (výborné pro detoxikaci), hydratační komplex Aquaxyl (koncept s kyselinou hyaluronovou pro hydrataci a restrukturalizaci), jojobový olej (hydratuje, regeneruje a vyhlazuje).

 

O2 INTENSE

V linii Hydra O2 Intense přínáší značka Alissa Beauté unikátní kyslíkovou recepturu, která detoxikuje pleťové tkáně a napomáhá ke svěžesti a mládí pokožky. Ošetření zlepšuje kvalitu a metabolismus buněk, pevnost a hydrataci a celkově rozzařuje pleť. Okysličující sérum, krém a maska jsou doporučené pro unavenou, dehydrovanou citlivou či smíšenou pleť, která byla vystavena slunci, smogu, znečištěnému vzduchu či kouři.

Tato kyslíková řada se zaměřuje na: komplex Oxycell (zlepšuje vitalitu tkání, povzbuzuje krevní oběh, regeneruje, osvěžuje, zlepšuje barvu pleti), komplex vitamínů s rýžovým olejem a retinolem (dodává pevnost, hydrataci, zpomaluje proces stárnutí, snižuje viditelnost vrásek, vyživuje), trehalózu a xylitol (zdroj energie pro správnou úroveň hydratace a posílení buněčného metabolismu).

 
nahoru